Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jest praca w podkarpackiej KAS. Czekają etaty mundurowe

Podkarpacka KAS oferuje kolejne miejsca pracy w Służbie Celno- Skarbowej. Trwają nabory do Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu (PUCS). To szansa na zatrudnienie nie tylko na przejściach granicznych, ale także w strukturach PUCS w Krośnie, Przemyślu, Dębicy i Rzeszowie.    Na podania KAS czeka do końca sierpnia.

Na kandydatów do służby czekają wolne stanowiska służbowe w jednostkach podległych Podkarpackiemu Urzędowi Celno- Skarbowemu w Przemyślu.

Osoby zainteresowane służbą w podkarpackiej KAS mają tym razem szansę nie tylko na pracę na polsko- ukraińskich przejściach granicznych w Korczowej, Medyce i w Krościenku, ale także w innych jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu, zlokalizowanych w Krośnie, Dębicy, Przemyślu i Rzeszowie.


Wymagane od kandydatów do służby kwalifikacje zawodowe to wykształcenie średnie lub średnie branżowe. Z uwagi na specyfikę pracy mile widziane będzie wyższe wykształcenie ekonomiczne, prawnicze lub administracyjne. W ramach dodatkowych kwalifikacji zawodowych preferowane jest także wykształcenie średnie techniczne w zakresie przydatnym w Służbie Celno- Skarbowej np. mechaniczne, mechatroniczne czy elektroniczne, prawo jazdy kat. B,C  a także ukończone kursy lub szkolenia np. w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy, uprawnienia instruktora sportu  czy instruktora strzelectwa.

Kandydaci na funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej powinni mieć polskie obywatelstwo, korzystać z pełni praw publicznych, cieszyć się  nieposzlakowaną opinią, dobrym stanem zdrowia i nie być karani.


Osoby, które pozytywnie zakończą postępowanie kwalifikacyjne mają szansę na pracę w nowoczesnej, umundurowanej formacji jaką jest Służba Celno-Skarbowa funkcjonująca w ramach Krajowej Administracji Skarbowej (KAS).  Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej są objęci zaopatrzeniowym systemem emerytalnym służb mundurowych i mogą ubiegać się o emeryturę mundurową.

Zgodnie z ogłoszonymi informacjami o postępowaniu kwalifikacyjnym aktualnie jest 18 wolnych etatów we wskazanych lokalizacjach. Istnieje jednak możliwość zwiększenia tej liczby, w przypadku powstania wakatu w okresie od dnia publikacji ogłoszenia do dnia poprzedzającego test wiedzy.  


Szczegółowe informacje na temat naboru do poszczególnych lokalizacji  znajdują się  pod adresem:

Informacja nr 1/2020


Informacja nr 2/2020


Informacja nr 3/2020


Informacja nr 4/2020

Na podania czekamy do 31 sierpnia br.  


Niezależnie od ogłoszonych aktualnie naborów, trwają pracę finalizujące poprzednie postępowania kwalifikacyjne. Na ich podstawie, zatrudnienie w podkarpackiej KAS znajdzie blisko 130 osób ( w tym 90 etatów mundurowych i blisko 40 stanowisk cywilnych).

Praca w strukturach Krajowej Administracji Skarbowej w woj. podkarpackim od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. W odpowiedzi na poprzednie ogłoszenie o naborze do Służby Celno- Skarbowej w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu wpłynęło ponad pół tysiąca podań.

źródło: KAS

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.