Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W starostwie ogłosili nabór na stanowisko inspektora

W Starostwie Powiatowym w Dębicy ogłoszony został nabór kandydatów na wolne urzędnicze stanowisko pracy Inspektora w Wydziale Organizacyjnym i Nadzoru Inwestycyjnego.

Wśród wymagań niezbędnych znalazły się m.in. wykształcenie wyższe: prawo lub administracja, 5 lat stażu pracy w tym minimum 3 w administracji publicznej na stanowisku urzędniczym oraz stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku. Wśród oczekiwanych umiejętności zawodowych znalazły się m.in.: umiejętność projektów umów z wykonawcami oraz bardzo dobra znajomość ustawy prawo zamówień publicznych.

Szczegółowe warunki naboru znajdują się TUTAJ

Termin składania aplikacji upływa 28 sierpnia o godz. 15.00

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.