Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przy ul. Cmentarnej znów będzie działać szkoła

Budynek dawnego Miejskiego Gimnazjum nr 1 przy ul. Cmentarnej

Uczniowie trzech dębickich szkół średnich od września bieżącego na będą uczęszczać na zajęcia dydaktyczno-wychowawcze do budynków w nowych lokalizacjach. Uchwały w tej sprawie podjęli podczas ostatniej sesji radni powiatowi.

Największe zmiany czekają uczniów Zespołu Szkół nr 4 im. M. Kopernika działającego obecnie przy ul. Strumskiego. Od 1 września uczniowie kilku klas tej szkoły zajęcia dydaktyczno-wychowawcze realizowac będa przy ul. Cmentarnej 1, w budynku dawnego Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Dębicy, a wcześniej słynnej „Jedynki” – najstarszej szkoły podstawowej w Debicy.

W tym budynku zajęcia przeprowadzane będą m.in. dla Branżowej Szkoły nr 2 wchodzącej w skład Zespołu Szkół nr 4 im. M. Kopernika, Technikum nr 4 oraz I LO dla dorosłych w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy „Koperniku” .

W nowej, dodatkowej lokalizacji uczyć będą się także uczniowie
II LO im. ks. Twardowskiego w Dębicy. Zajęcia dydaktyczno -wychowawcze odbywac będą się przy ul. Sportowej 26.

Przy ul. Chopina 2 (budynek KANY) zajęcia realizować będą natomiast uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy oraz Technikum nr III w tej samej szkole.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.