Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Niedźwiada. We trójkę pobili mężczyznę wracającego do domu. Grozi im teraz do trzech lat więzienia.

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie. Sprawcy zaatakowali pokrzywdzonego, zadając mu ciosy pięściami w twarz i kopiąc go w głowę. Zatrzymani mężczyźni w wieku od 21 do 27 lat usłyszeli już zarzuty. Decyzją sądu, dwóch agresorów najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie, natomiast wobec trzeciego prokurator zastosował policyjny dozór. Mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę po godz. 23, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny w miejscowości Niedźwiada. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzony, wracając do domu, został napadnięty przez trzech młodych mężczyzn, którzy wysiedli z przejeżdżającego obok niego pojazdu.

Napastnicy, najpierw zadawali mu ciosy uderzając go pięciami w twarz, a gdy pokrzywdzony się przewrócił, zaczęli kopać go w głowę. Dodatkowo jeden z nich zabrał telefon pokrzywdzonemu. Już następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali sprawców pobicia. Okazali się nimi mieszkańcy gminy Ropczyce w wieku 21, 23 oraz 27 lat. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutu pobicia, a jednemu z nich także kradzieży telefonu. Podczas przesłuchania podejrzani nie przyznali się do winy. Decyzją sądu 21 oraz 23-latek najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Wobec trzeciego sprawcy Prokuratura Rejonowa w Ropczycach zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Wszystkim grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.