Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Katarzyna Rostowska-Machnik nowym dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy

Katarzyna Rostowska – Machnik inicjatorka akcji „Studnie dla Afryki”

Dotychczasowa wicedyrektor dębickiego Powiatowego Urzędu Pracy, a po nagłej śmierci dotychczasowego dyrektora urzędu Ryszarda Telegi pełniąca obowiązki dyrektora PUP Katarzyna Rostowska-Machnik została dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy.

Katarzyna Rostowska – Machnik z urzędem pracy związana jest od 1993 roku. Funkcję zastępcy dyrektora urzędu, którym był przez wiele lat Ryszard Telega objęła w 2011 roku. Po nagłej śmierci Ryszarda Telegi w czerwcu br, pełniła funkcję dyrektora urzędu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.