Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Żołnierze będą ćwiczyć w Radomyślu Wielkim. Prosi się mieszkańców o zachowanie spokoju i nie reagowanie na widok przemieszczających się wojsk.

W czwartek 20 sierpnia br. w godz.: 6:30 – 16:30 na terenie miasta Radomyśl Wielki zostaną przeprowadzone gminne ćwiczenia obronne z udziałem Wojsk Obrony Terytorialnej.

Zgodnie „Planem Szkolenia Obronnego Gminy Radomyśl Wielki na 2020 rok”,  informujemy, że dnia 20 sierpnia 2020 r. w godz.: 6:30 – 16:30 zostaną przeprowadzone gminne ćwiczenia obronne nt. Zgrywanie gminnego systemu kierowania oraz ogniw wykonawczych w realizacji zadań operacyjnych w sytuacji zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa”.

W dniu ćwiczenia na terenie miasta Radomyśl Wielki oraz Urzędu Miejskiego będą wykonywały zadania operacyjne Wojska Obrony Terytorialnej, w związku z tym prosi się mieszkańców o zachowanie spokoju i niereagowanie na widok przemieszczających się żołnierzy WOT.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.