Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Latoszyn Zdrój. Pijalnia wód, tężnie solankowe i amfiteatr uroczyście oddane do użytku. Nasza Mała Ojczyzna Ziemia Dębicka zyskała swoistą perłę w koronie!

Tężnie solankowe od wczoraj są dostępne dla kuracjiuszy (fot. profil FB posła Jana Warzechy)

Wczoraj w Latoszynie Zdroju uroczyście oddano do użytku tężnię solankową, pijalnię wody, amfiteatr służący do muzykoterapii oraz ścieżki ruchowe, krajobrazowe i zdrojowe.

Minister Józefa Szczurek – Żelazko przekazała wójtowi Stanisławowi Rokoszowi długo oczekiwaną decyzję Ministerstwa Zdrowia o przyznaniu Latoszynowi statusu miejscowości uzdrowiskowej. W uroczystościach wzięło udział wielu zaproszonych gości, mieszkańców powiatu, w tym wojewoda Ewa Leniart.

Uroczyste otworzenie kolejnych inwestycji w Latoszynie Zdroju (fot. profil FB posła Jana Warzechy)

Amfiteatr w Parku Zdrojowym (fot. profil FB posła Jana Warzechy)

Pierwsi zwiedzający Park Uzdrowiskowy (fot. profil FB posła Jana Warzechy)

Stanisław Rokosz, wójt gminy Dębica – Latoszyn Zdrój to jego marzenie i efekt ponad 30 – lat starań i zabiegów (fot. profil FB posła Jana Warzechy)

(fot. profil FB posła Jana Warzechy)

Prezes Zarządu Latoszyn Zdrój Sp. z o.o. Paweł Wolicki przedstawił historię Latoszyna Zdroju (fot. profil FB posła Jana Warzechy)

(fot. profil FB posła Jana Warzechy)

Przeczytaj :
Latoszyn Zdrój o krok od uzyskania statusu uzdrowiska
Dziś otwarcie Parku Zdrojowego w Latoszynie
Dziś mija rok od uruchomienia basenu leczniczego w Latoszynie Zdroju

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.