Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach zamknięte. U jednego z nauczycieli stwierdzono zakażenie koronawirusem.

Do czwartego września będzie zamknięte Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach.

„Wszystko z powodu jednego z nauczycieli, który uczy zarówno w Szkole Podstawowej w Bieździedzy i Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach. Jak przekazał nam burmistrz Stanisław Żygłowicz, pedagog miał pobrany wymaz na obecność covid-19 i otrzymał wynik pozytywny. ” – informuje portal jaslo.naszemiasto.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.