Zamknięcie przejazdu kolejowego w Pustyni

W związku z planowanymi pracami przy przejeździe kolejowym w Pustyni zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu na przejeździe kolejowym w ciągu drogi wojewódzkiej nr 985 (ul. Sandomierska) w miejscowości Pustynia.

Planowane wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu nastąpi 23 listopada o godzinie 7:00. W zakresie zaplanowanych prac wykonane zostaną roboty związane z podtorzem, odwodnieniem i nawierzchnią torową. Pozostałe prace drogowe wykonane zostaną w przyszłym roku co wiązać będzie się z ponownym wdrożeniem organizacji związku z prowadzeniem organizacji.

Przejazd będzie zamknięty do dnia 7 grudnia a objazdami prowadzony będzie ul. Sandomierską i DK 94 w kierunku Zawady bądź w kierunku miejscowości Pustynia.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.