Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jakub Wiśniowski z I LO w Dębicy w finale prestiżowego konkursu E(x)plory 2020

Jakub Wiśniowski z I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy stworzył aplikację wspomagającą rolników w przygotowaniu gruntów do uprawy roślin i jako jedyna osoba z Podkarpacia znalazł się w gronie finalistów ogólnopolskiego konkursu E(x)plory 2020.

Program E(x)plory od 2012 roku odkrywa naukowe talenty. To flagowe przedsięwzięcie Fundacji Zaawansowanych Technologii, łączy ono m.in. młodych naukowców i autorytety naukowe, start-up’y oraz duże przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe i instytucje publiczne, szkoły, edukatorów i najlepsze uczelnie wyższe.

Udział w tak renomowanym konkursie otworzył Kubie drzwi do świata  nauki. Opiekunem naukowym licealisty był Krzysztof Kosiński, nauczyciel w I LO w Dębicy.

Aplikacja wspomagająca rolników w przygotowaniu gruntów do uprawy roślin – YouTube

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.