Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Punkt informacyjny MOPS w budynku dworca PKP zamknięty do odwołania

Budynek Działu Świadczeń Rodzinnych MOPS – ul. Ratuszowa 6

Miejski ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy informuje, że bieżąca obsługa klientów świadczeń rodzinnych odbywa się w budynku Działu Świadczeń Rodzinnych przy ul. Ratuszowej 6 ( mały budynek za Muzeum Regionalnym w Dębicy).

PUNKT INFORMACYJNY W BUDYNKU DWORCA PKP PRZY UL. GŁOWACKIEGO ZOSTAJE ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA.

Punkt informacyjny Urzędu Miejskiego w Dębicy działający w budynku dworca PKP został uruchomiony w 2018 roku.

„Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznej formy składania wniosków za pomocą drogi elektronicznej korzystając z bankowości elektronicznej lub platformy Emp@tia, a takżę ePUAP, lub tradycyjną drogą pocztową na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, 39 – 200 Dębica, ul. Akademicka 12. Na stronie internetowej http://www.mops-debica.pl w zakładce „DRUKI I WNIOSKI DO POBRANIA”, znajdziecie Państwo wzory wniosków.
W sprawach pilnych bądź wymagających konsultacjiprosimy o kontakt telefoniczny z Działem Świadczeń Rodzinnych: tel.  14 6811 801, 14 670 50 06 wew. 141, 142, 143, 144, 147″ – informują na swojej stronie pracownicy MOPS w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.