Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębicki „Ekonomik” gospodarzem ogólnopolskiej olimpiady

23 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy odbędzie się Ogólnopolski Finał VI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich (WiUHM). Dębicka szkoła została wyróżniona przez Komitet Główny Olimpiady i wytypowana do przeprowadzenia etapu centralnego dla południowo-wschodniej części Polski. Popularny „Ekonomik” będzie gościć 17 finalistów z 10 miast i 12 szkół.

W elitarnym gronie 65 uczestników z całej Polski znalazło się również dwóch reprezentantów ZSE w Dębicy – Daniel Różański oraz Krystian Susz. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą z zakresu ekonomii, handlu oraz tematu głównego tegorocznej edycji: „Kryzys jako zjawisko ekonomiczne w teorii i praktyce gospodarowania”. Tytuł finalisty gwarantuje zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, z wynikiem 100%.
http://zsedebica.pl/?p=9315

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.