Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

To ostatni moment by wziąć udział w konkursie, zbudować recyklingowego owada i wygrać Ekologiczny Dzień Dziecka

Firma Metkom oraz Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej organizują konkurs „Zbudujcie recyklingowego owada i wygrajcie Ekologiczny Dzień Dziecka”, który jest skierowany do podopiecznych przedszkoli oraz uczniów klas I-VII Szkół Podstawowych na terenie Gminy Dębica. Jak podkreślają organizatorzy, Konkurs ma na celu promocje ekologicznej idei i rozwijanie świadomości potrzeby recyklingu wśród najmłodszych.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie?
Należy zapoznać się z Regulaminem Konkursu dostępnym na stronie firmy Metkom, www.metkom.pl w zakładce Blog, zebrać grupę chętnych do zbudowania recyklingowego owada, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres mailowy: owady@metkom.pl.
Kolejnym etapem jest już praca twórcza nad zbudowaniem recyklingowego owada. Praca powinna być wykonana z materiałów nadających się do recyklingu, odpornych na warunki atmosferyczne, np. części z plastikowych butelek, szkła, złomu stalowego, żeliwnego, aluminium, miedzi, mosiądzu, brązu czy stali nierdzewnej.

Przebieg Konkursu
Po wykonaniu pracy konkursowej, uczestnicy wysyłają na maila owady@metkom.pl zdjęcia wykonanego przez siebie owada wraz krótkim opisem zawierającym nazwę oraz spis odpadów z jakich został on wykonany. Zdjęcia prac uczestników zostaną umieszczone na fanpage’u na Facebooku firmy Metkom, gdzie będzie można oddać głos na swojego faworyta. Wygrają cztery prace konkursowe, które otrzymają najwięcej głosów. Głosowanie będzie trwać od 11.05-22.05.2021 roku. Organizatorzy zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy i wyłonienia zwycięzców.

Jakie są nagrody w konkursie?
Nagrodą główną jest uczestnictwo w Ekologicznym Dniu Dziecka w Parku Ekologicznym w Stobiernej. Atrakcjami tego wydarzenia mają być m.in. zajęcia z recyklingu, warsztaty z czarodziejem chemiczno-fizycznym, zajęcia laboratoryjne z użyciem mikroskopów, wycieczka po Parku Ekologicznym czy warsztaty z pieczenia proziaków. Organizatorzy przewidują przyznanie nagród w czterech kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik ma otrzymać dyplom za udział w Konkursie.
Na wysłanie formularza zgłoszeniowego czasu jest coraz mniej…
Na formularze Organizatorzy czekają do 16 kwietnia 2021 roku. Dokument należy pobrać ze strony www.metkom.pl , a następnie uzupełniony wysłać na adres mailowy: owady@metkom.pl.

Organizatorzy zachęcają wszystkich opiekunów oraz nauczycieli do udziału w Konkursie, bo to od nich zależy czy młode pokolenie mieszkańców naszej gminy podejmie wyzwanie i stworzy recyklingowe owady.

Patronami konkursu są Gmina Dębica i Centrum Kultury.
Regulamin i formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/KonkursOwady
Facebook Metkom: https://www.facebook.com/metkomnowaerarecyklingu
Facebook Centrum Edukacji Ekologicznej: https://www.facebook.com/Centrum-Edukacji-Ekologicznej-420166584711439
Wydarzenie na FB, przypominające o głosowaniu na prace konkursowe: https://www.facebook.com/events/1527760250756947/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.