Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Do Jaworza Górnego dotarli uchodźcy z Ukrainy. „Na już” potrzebna jest pomoc w postaci artykułów spożywczych oraz obuwia dla dzieci

Jak informują na swojej stronie na FB władze Pilzna uchodźcy z Ukrainy dotarli do zaprzyjaźnionej rodziny w Jaworzu Górnym.

„To bliźniaczki w wieku 8 lat i 13-letni chłopiec, którzy w Polsce są pod opieką babci i cioci.‼️ „Na już” potrzebna jest pomoc w postaci artykułów spożywczych do przygotowania posiłków, środków chemicznych, środków higieny, piżam dla dzieci, obuwia sportowego (dwa razy rozmiar 34 oraz rozmiar 38).✅ Bardzo prosimy o przekazanie darów do sołtysa Franciszka Janigi bądź Jacka Podlaska” – można przeczytać na stronie FB UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.