Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Bacówka spłonęła doszczętnie

5 lutego 2022 r godz. 21:45 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze bacówki w masywie Gorców przy zielonym szlaku przed Bukowiną Waksmundzką. Dojazd na miejsce pożaru możliwy był tylko skuterami i quadami z gąsienicami.

„Na miejsce jadą dwa skutery śnieżne OSP Nowy Targ. Dodatkowo OSP Waksmund od swojej strony prywatnymi skuterami, OSP Ostrowsko oraz JRG Nowy Targ. W działaniach wspomaga nas Grupa Podhalańska GOPR dowożąc ludzi i sprzęt” – informowali na swojej stronie strażacy z PSP Nowy Targ. Niestety bacówka spłonęła doszczętnie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.