Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Na autostradzie usiłował złapać „okazję”

Wczoraj 43-latek próbował „złapać okazję” na tarnowskim odcinku autostrady. Pomylił jednak drogi, ponieważ zamierzał jechać w kierunku Warszawy. Niebezpieczny spacer powstrzymali tarnowscy policjanci, którzy przetransportowali mężczyznę do węzła w Bochni.

Wczoraj przed południem do dyżurnego wpłynęło kilka zgłoszeń o tym, że na wysokości węzła w Brzesku spaceruje samotny mężczyzna i próbuje zatrzymywać jadące w kierunku Krakowa samochody. Na miejsce dyżurny skierował patrol ruchu drogowego, który potwierdził zgłoszenia. Ponieważ mężczyzna stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym policjanci podjęli decyzję aby przetransportować go do najbliższego węzła autostradowego. W rozmowie z nim ustalili, że jest mieszkańcem województwa mazowieckiego, który przebywał w jednym z ośrodków w powiecie tarnowskim. Po skończonym pobycie wracał do swojego domu. 43-latek chciał „złapać okazję”, by dojechać jak najbliżej Warszawy. Pomylił jednak drogi i znalazł się na autostradzie w kierunku Krakowa, zamiast na drodze krajowej 73 w kierunku Kielc.

Policjanci po przetransportowaniu mężczyzny do Bochni pokierowali go do dworca PKP. Za spowodowanie zagrożenia otrzymał mandat karny w wysokości 50 złotych.
Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.