Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Certyfikat Szkoły Przyjaznej Utalentowanym Uczniom”dla Szkoły Podstawowej im. bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Wielkiej po raz trzeci

9 czerwca 2022r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca wyniki wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.  W roku szkolnym 2021/2022 odbyło się 13 konkursów przedmiotowych, w których udział wzięło 17, 5 tys. uczniów.
Podczas uroczystej gali dyplomami i   statuetkami wyróżniono 334 laureatów.

W gronie wyróżnionych byli również uzdolnieni uczniowie szkoły: Przemysław Kułak laureat konkursu z biologii oraz
Mateusz Grądziel laureat konkursu z biologii.
Uzdolnionym uczniom nagrody wręczyły i pogratulowały Podkarpacki Kurator Oświaty w Rzeszowie pani Małgorzata Rauch oraz Wojewoda Województwa Podkarpackiego pani Ewa Leniart. Podczas gali ponadto 14 szkół z województwa podkarpackiego otrzymało „Certyfikat Szkoły Przyjaznej Utalentowanym  Uczniom”.

W tym zaszczytnym gronie znalazła się również Szkoła Podstawowa im. bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Wielkiej. Dyrektor placówki Urszula Dydo otrzymała certyfikat z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie Pani Małgorzaty Rauch. Ten zaszczytny tytuł to zasługa laureatów Przemysława i Mateusza oraz pani Anieli Dydo.
Serdecznie gratulujemy laureatom ich rodzicom oraz Anieli Dydo nauczycielce biologii.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.