Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Miejska Orkiestra Dęta z Grand Prix

Nagrodę dębicki zespół zdobył na I Festiwalu Orkiestr Dętych ,,Z Orkiestrą przez Podkarpacie” w Rzeszowie. W ramach przedsięwzięcia odbył się konkurs w dwóch kategoriach: musztra paradna i koncert. Do rywalizacji stanęli muzycy z pięciu miejscowości.

Festiwal odbył się w Parku Jedności Polonii z Macierzą przy ul. Pułaskiego w Rzeszowie. O laury grali muzycy m.in. z Kraczkowej, Chmielowa i Dębicy. Miejska Orkiestra Dęta zaprezentowała trzy utwory: marsz „Dzwon Wolności”, Polkę na cztery puzony oraz Ułański szyk.

– Serdecznie gratuluję orkiestrze zdobycia nagrody Grand Prix podczas festiwalu i dziękuję za piękną promocję Dębicy. Wspólna praca, profesjonalizm i talent członków zespołu przekładają się na artystyczne sukcesy i koncerty na najwyższym poziomie, które już od dekad wzbogacają kulturalne życie naszego miasta – mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.

Oprócz prezentacji konkursowych podczas festiwalu wystąpiła Orkiestra Wojskowa z Rzeszowa oraz Dziewczęca Orkiestra Szałamaistek.

Fot. Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.