Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ksawery Masiuk zdobył mistrzostwo

Wspaniała wiadomość z Otopeni – Ksawery Masiuk-Swimmer zdobył Mistrzostwo Europy na 100 m stylem grzbietowym, ustanawiając jednocześnie Rekord Mistrzostw. Jest Mistrzem Europy na 50 m, 100 m i 200 m stylem grzbietowym. Na koniec Mistrzostw wspólnie z kolegami wypływali medal brązowy w sztafecie na 4×100 m zmianą. Jest to trzeci brąz Ksawery Masiuk na tych Mistrzostwach w sztafecie.
Polska kończy na drugim miejscu w klasyfikacji medalowej – najlepszym w historii startów Polski w Mistrzostwach Europy z 16 medalami. Gratulujemy i czekamy na powrót Mistrza do kraju.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.