Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dyrektorzy dębickich szkół odebrali akty powierzenia

Dyrektorzy szkół i przedszkoli odebrali z rąk burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka akty powierzenia stanowisk. Dwóch dyrektorów przechodzi na emeryturę. Zmieniają się dyrektorzy w Przedszkolu Miejskim nr 6 oraz w Szkole Podstawowej nr 3, Szkole Podstawowej nr 8 i Szkole Podstawowej nr 10. W dwunastu konkursach powierzenia otrzymali obecni dyrektorzy.

W magistracie odbyło się wręczenie aktów powierzeń osobom, które 1 września obejmą stanowiska dyrektorów szkół i przedszkoli w Dębicy. Zapraszamy do zapoznania się z listą dyrektorów miejskich szkół i przedszkoli:
Przedszkole Miejskie nr 2 Integracyjne – Pani Dorota Kliś
Przedszkole Miejskie nr 4 – Pani Małgorzata Lesiak
Przedszkole Miejskie nr 5 – Pani Anita Kalina
Przedszkole Miejskie nr 6 – Pani Magdalena Borowiec
Przedszkole Miejskie nr 7 – Pani Agata Kliś
Przedszkole Miejskie nr 9 – Pani Marta Laskowska
Przedszkole Miejskie nr 10 – Pani Grażyna Kieljan
Przedszkole Miejskie nr 11 – Pani Elżbieta Wierzbanowska
Przedszkole Miejskie nr 12 – Pani Joanna Kramska
Szkoła Podstawowa nr 2 – Pani Dorota Piękoś
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 – Pani Renata Prucnal
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 – Pan Wiesław Broda
Szkoła Podstawowa nr 8 – Pan Mariusz Zając
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 – Pani Grażyna Pondo
Szkoła Podstawowa nr 10 – Pani Magdalena Kusibab
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi – Pani Alicja Prus

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.