Previous
Next
Previous
Next

„Tuwima to My” – zaprasza na Festyn!

W niedzielę 21 sierpnia na boisku przy ulicy Cmentarnej na osiedlu Tuwima odbędzie się festyn rodzinnym TUWIMA TO MY !!!Organizatorzy zapewniają niezliczoną ilość atrakcji zarówno dla dzieci jak również dla troszkę starszych mieszkańców osiedla.

Ramowy Plan imprezy:
10:00 mecze młodych zawodników Akademii Piłkarskiej Iglooplo Dębica.
12:00 oficjalne rozpoczęcie imprezy.
12:30 mecz pokazowy SMS Igloopol Dębica rocznik 2011 – GAP Chemik Pustków rocznik 2011
14:00 Zabawy dla najmłodszych z DJ Sidem i Studiem FAMA. Piana Party
17:30 mecz pilki nożnej Tuwima To My
18:30 zabawa taneczna na Orliku z zespołem Albatros
Darmowe atrakcje dla dzieci
Dmuchańce
Wodny role
Popcorn
Wata cukrowa
Fotobudka
Warkoczyki
Przejażdżka wozem strazy pożarnej z OSP Paszczyna

Podczas imprezy będzie możliwość zakupienia smakołyków z grilla oraz przekąsek. Odbędzie sie także loteria fantowa, w której nagrodą główną będzie rower górski. Imprezę zakończy zabawa taneczna na Orliku z zespolem ALBATROS. Podczas imprezy zbierana będzie karma dla zwierząt ze schroniska Psi Azylek oraz przerpwadzona zostanie zbiórka na leczenie Kuby i Maćka z Pustków. Orgnizatorem festynu jest Nasza grupaTUWIMA TO MY !!! oraz LKS Igloopol Dębica. Podstawowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego Igloopol Dębica, Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Igloopol Dębica Serdecznie zapraszamy❗❗❗

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.