17-letnia dziewczyna potrącona na przejściu dla pieszych

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Nosala w Dębicy. Kierujący mitsubishi potrącił 17-letnią pieszą. Młoda kobieta została przewieziona do rzeszowskiego szpitala.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek około godz. 15.45, na ulicy Nosala w Dębicy. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący mitsubishi colt, 64-letni dębiczanin, jadąc od ulicy Wielopolskiej, potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 17-latkę. Młoda mieszkanka Żyrakowa została przetransportowana do szpitala w Rzeszowie.

Trwa postępowanie, które pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.