Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Sukcesy dębickich karateków z Dojo Adama Szeli

Zawodnicy z DOJO ADAMA SZELI (czyli Dębickiego Klubu Kyokushin Karate) wywalczyli 5 medali podczas XIX European Open Karate Kyokushin Championships and Kyokushin Karate European Cup, 05-06.11.2022, Myślenice Poland.

Poszczególne krążki wywalczyli:
Gabriela Osuch – złoty medal w kat. KUMITE dziewcząt 14 – 15 lat do 60 kg
Jakub Depowski – złoty medal w kat. KUMITE chłopców 12 – 13 lat do 45 kg
Tomasz Paszko – srebrny medal w kat. KUMITE senior + 85 kg
Daniel Michalski – brązowy medal w kat. KUMITE 14 – 15 lat do 55 kg
Tomasz Puzon – brązowy medal w kat. KUMITE senior +85 kg

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.