Previous
Next
Previous
Next

Najlepsi europejscy karatecy rywalizowali w Dębicy

Na matach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy rywalizowało w ostatni weekend 670 zawodników z 17 krajów. W hali Domu Sportu odbyły się V Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin.

To były dwa dni święta Karate Kyokushin w Dębicy. Na zawody stawili się zawodnicy m.in. z Włoch, Francji, Szwajcarii, Węgier, Niemiec i Polski. Pełne emocji walki zarówno w kategorii dziecięcej, młodzieżowej i seniorskiej oglądała licznie zebrana publiczność w hali Domu Sportu.

– Bardzo się cieszę i jestem dumny, że organizatorzy międzynarodowych mistrzostw w Karate Kyokushin po raz kolejny wybrali Dębicę i nasze obiekty na rozegranie zawodów. Dębiczanie mieli okazję podziwiać na żywo emocjonujące spotkania najlepszych europejskich zawodników tej dyscypliny sportu – zauważa Mariusz Szewczyk burmistrz Dębicy.
Mistrzostwa w Dębicy organizowała World Kyokushin Budokai.
Źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.