Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Obchody Święta Niepodległości w Dębicy

Dębiczanie uczcili Narodowe Święto Niepodległości. Mieszkańcy ziemi dębickiej zebrali się na Placu Gryfitów, by wspólnie świętować 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Następnie uczestniczyli w mszy św. w intencji Ojczyzny w kościele św. Jadwigi.

Ostatnia część przedpołudniowych uroczystości odbyła się na Rynku, gdzie nastąpiła część oficjalna z odśpiewaniem hymnu, apelem pamięci, salwą honorową i składanie kwiatów pod Pomnikiem Niepodległości. Druga odsłona obchodów rozpocznie się o godz. 18:00 w Domu Kultury Mors. Tam odbędzie się wręczanie honorowych odznaczeń i wyróżnień oraz koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Igloopolanie”.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.