Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Weekend wspomnień. Szkoła Podstawowa nr 6 w Dębicy ponad 50 lat temu

Zdjęcia pochodzą najprawdopodobniej z jednej z uroczystości pierwszomajowych w latach ’70 XX wieku. Przemarsze przedstawicieli zakładów pracy i uczniów szkół zarówno podstawowych jak i średnich były stałym elementem pierwszomajowych uroczystości. Na prezentowanych dzisiaj zdjęciach można zobaczyć uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Dębicy, niejednokrotnie w bardzo ciekawych strojach.

Za udostępnienie zdjęć pochodzących z archiwum „Mechanika” dziękujemy Panu Pawłowi Miłoszowi.

Dyskusja na FB 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.