Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Napis świetlny „I love Dębica” w mieście ?

Z takim pomysłem podczas dzisiejszej (14.12.22) wystąpił radny Rady Miejskiej w Dębicy Adam Rogowski.
Jak się Wam podoba taki pomysł ? Czy zrobilibyście sobie pamiątkowe zdjęcie przy takim neonie ?
I gdzie najlepiej byłoby go umiejscowić jeśli doszłoby do realizacji tego pomysłu ?

Neony świetlne z nazwami miast są ustawiane w bardzo wielu miastach, a nawet mniejszych miejscowościach. Jest to sposób na promocję miasta i powitanie mieszkańców i osób wjeżdżających do miasta jak ten umiejscowiony w 2020 roku na wjeździe do Nowego Sącza neon „I love (czerwone serce) NOWY SĄCZ”.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.