Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pracownicy MOPS po raz kolejny włączyli się w akcję Szlachetnej Paczki

W piątek 9 tego grudnia rozpoczął się Weekend Cudów, czyli wielki finał ogólnopolskiej akcji pn. Szlachetna Paczka, organizowanej przez Stowarzyszenie Wiosna. Polega ona na przekazaniu pomocy rzeczowej- dedykowanej dla poszczególnych osób i rodzin zgodnie z wcześniej deklarowanymi przez nich prośbami.

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy już po raz siódmy, w roli Wolontariuszy, włączyli się w pomoc osobom potrzebującym i rozwieźli paczki, do trzynastu rodzin, którym Darczyńcy przygotowali prezenty.

Świąteczne paczki dotarły do osób i rodzin, które z przyczyn niezależnych od siebie znalazły się w trudnej sytuacji materialnej oraz życiowej. Zgodnie z regulaminem akcji, w otrzymanych paczkach znalazły się artykuły spożywcze, żywność, środki czystości, środki higieniczne, odzież, obuwie, pościel oraz przedmioty gospodarstwa domowego i wiele innych rzeczy.

Wszystkim pomagającym dziękujemy i życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech dobro, którym się dzielicie wraca do Was każdego dnia Nowego roku.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.