Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Już dziś koncert charytatywny dla Wiktora

Już dziś, 24 lutego odbędzie się piąta edycja koncertu charytatywnego „Miłość dociera wszędzie”. W tym roku dochód z wydarzenia przeznaczony będzie dla Wiktora, który walczy ze złośliwym nowotworem kości. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Kamil Jachyra, zwycięzca programu „Szansa na sukces. Opole 2023”.

Na scenie Domu Kultury Mors wystąpią tancerze ze Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance oraz Fame, grupa teatralna Papuga, solistka Jowita Nykiel i zespół PrestoChango z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy.
W programie również zaplanowano komediowy pokaz iluzji oraz występ Kamila Jachyra, który wygrał telewizyjny program „Szansa na sukces. Opole 2023”.

Bilet – 25 zł, cegiełka z linkiem online – 15 zł do nabycia w PSP nr 9 w Dębicy, ul. Grottgera 3,
rezerwacja – tel. 14 681 26 02.

Organizatorami koncertu są: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury.

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na leczenie 12-letniego Wiktora z Dębicy. U chłopca zdiagnozowano kostniakomięsaka kości piszczelowej. Pieniądze potrzebne są na długie leczenie i kosztowne dojazdy do lekarzy.

Imprezę organizują Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.