Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wiceprezes „Śnieżki” w gronie 50. Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce

Joanna Wróbel-Lipa, wiceprezes zarządu, dyrektor ds. handlowych „Śnieżki” znalazła się w gronie 50. Najbardziej Wpływowych Kobiet opublikowanego w lutym 2023 plebiscytu magazynu „Home&Market”. Wiceprezes „Śnieżki” zajęła 39. miejsce w plebiscycie i wyprzedziła m.in. Ewę Chodakowską (41 miejsce), Małgorzatę Rozenek (42), Magdę Gessler (43), Anję Rubik (45), Katarzynę Nosowską (48) czy Katarzyne Bondę (50)

” W Śnieżce, z którą jest związana od 2000 r., odpowiada za marketing i sprzedaż. Pracę rozpoczęła na stanowisku specjalisty ds. marketingu, a w kolejnych latach pełniła funkcję kierownika Działu Marketingu oraz zastępcy dyrektora handlowego ds. marketingu. W 2006 r. objęła stanowisko dyrektora ds. handlowych, łącząc je z funkcją prokurenta. W 2007 r. została powołana na stanowisko członka Zarządu Śnieżki, a od 2011 r. pełni funkcję wiceprezesa Zarządu. Równolegle jest prezesem Zarządu spółki Śnieżka Trade of Colours. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Katowicach (specjalność: Zarządzanie i Marketing) oraz studia podyplomowe The Advanced Certificate in Marketing, prowadzone przez Instytut Rozwoju Biznesu. Uczestniczyła także w licznych kursach z zakresu marketingu i sprzedaż” – można przeczytać w materiale na stronie internetowej Home&Market.

Na pierwszym miejscu plebiscytu znalazła się w tym roku Beata Daszyńska-Muzyczka – prezes zarządu BGK, drugą lokatę zajęła Dorota Hryniewiecka-Firlej – prezes zarządu PFIZER POLSKA, natomiast trzecie miejsce zajęła Joanna Seklecka,- prezes zarządu ESERVICE.

Wśród najbardziej wpływowych kobiet w Polsce w tegorocznym plebiscycie znalazły się m.in. Agata Kornhauser-Duda, Anna Lewandowska, Iga Świątek i Ewa Błaszczyk.

50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce to plebiscyt organizowany na łamach „Home&Market” od ponad
20 lat. Wyróżniane są w nim kobiety, które na rodzimym rynku są aktywne, zaznaczają swoją obecność i zmieniają rzeczywistość. Reprezentują różne branże, sektory gospodarki, dziedziny sztuki , zarządzają firmami, są ich założycielkami, angażują się w sprawy społeczne, tworzą sztukę, zagrzewają inne kobiety do aktywności.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.