Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Na naszym redakcyjnym balkonie gołębie pisklęta otworzyły oczy

Kilka dni po wykluciu gołębie pisklęta mają sie całkiem dobrze. Zgodnie z sugestią naszych Czytelników zostawiliśmy je w spokoju licząć, że gdy zaczną latać odfruną sobie. Cierpi na tym tylko nasz redakcyjny balkon, na którym trudno utrzymać czystość.

Gołębie zagnieździły się u nas zupełnie niespodziewanie. Wystarczyło kilka dni nieobecności i pojawiło się gniazdo a w nim trzy jajka. Z dwóch wylęgły się pisklęta, które rosną jak na drożdżach.

Tak wyglądały pisklęta jeszcze kilka dni temu. Były nagie i ślepe.

Nie da się ukryć, że to dość kłopotliwe towarzystwo. Gołębie nie są czyściochami, a wręcz przeciwnie. Balkon trzeba regularnie sprzątać, ale efekty nie są długo widoczne. Maluchy załatwiają sie gdzie popadnie nie patrząc czy to gniazdo, ściana czy podłoga. Nasi Czytelnicy doradzili nam, żeby poczekać aż nauczą się fruwać i wtedy odlecą. Mimo, że pisklęta z dnia na dzień stają się coraz bardziej urocze z utęsknieniem czekamy na tę chwilę, kiedy nas opuszczą.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.