Previous
Next

Dziecięce poranki w Latoszynie Zdroju

Latoszyn Zdrój wraz z Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica zapraszają na niezapomniane przygody dla dzieci w Uzdrowisku Latoszyn. Przygotowaliśmy specjalne dziecięce poranki oraz magiczne bajkolandie. Dołączcie do nas i odkryjcie świat pełen radości i zabawy. Zapewniamy niezapomniane chwile pełne uśmiechu i wspomnień. Przyjdźcie i dołączcie do naszej wesołej społeczności dziecięcych wydarze ń.Już 27.05 Teatr Kokon przedstawi przedstawienie „Droga do odwagi”28.05 DecoLaser Agata Pyzia zaprezentuje zabawki i misie ręcznie wykonane. Osoby chętne będą miały możliwość zakupu uroczych pluszaków

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.