Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Tragiczna śmierć motocyklisty

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem na obwodnicy północnej Biłgoraja. Wstępne ustalenia wskazują na to, że 26 – letni motocyklista z stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię uliczną, a następnie betonowy słup. Pomimo czynności reanimacyjnych życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:30 na obwodnicy północnej w Biłgoraju. Wstępne ustalenia pracujących na miejscu pod nadzorem prokuratora policjantów wskazują na to, że 26 – letni mieszkaniec miasta kierując motocyklem Kawasaki jadąc od strony Zamościa, na łuku drogi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Kierujący uderzył w latarnię uliczną a następnie w betonowy słup.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, strażacy i ratownicy, wezwane zostało również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety pomimo prowadzonych na miejscu zdarzenia czynności reanimacyjnych, życia mężczyzny nie udało się uratować. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Obecnie ustalany dokładne okoliczności i przyczyny wypadku. Apelujemy również o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów.
aspirant Joanna Klimek
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.