Previous
Next

Pijany kierował motorowerem pomimo zakazu

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie kierujący motorowerem, którego w sobotę zatrzymali dębiccy policjanci. 50-letni mieszkaniec Grabin ponownie odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości przed sądem. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna posiada już dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

W sobotę około godz. 9 w Straszęcinie, policjanci drogówki zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem. Mężczyzna był pod widocznym działaniem alkoholu. Okazał się nim 50-letni mieszkaniec Grabin. Kierującego motorowerem policjanci poddali badaniu na alkomacie. Urządzenie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 

Ponadto jak się okazało 50-latek posiada dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna usłyszy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo.   

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.