Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zawadka Brzostecka. Motocyklista uderzył w skręcające BMW

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą. Do wypadku doszło w niedzielę, po godz. 12, w miejscowości Zawadka Brzostecka. Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, po godz. 12, w miejscowości Zawadka Brzostecka. Wstępnie ustalono, że 63-letni mieszkaniec Krakowa, kierujący motocyklem triumph, podczas wyprzedzania kilku pojazdów, uderzył w sygnalizujące i skręcające w lewo bmw. Kierujący motocyklem uderzył w okolice tylnego koła samochodu. 

Kierujący motocyklem został przewieziony do dębickiego szpitala, gdzie pozostał do dalszego leczenia. Natomiast 29-letni mieszkaniec Brzostka, który kierował samochodem bmw, nie ucierpiał w zdarzeniu. Kierowca bmw był trzeźwy, od motocyklisty zabezpieczono krew do analizy laboratoryjnej.
Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku. 
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.