Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ferment z Brązowym Kalejdoskopem

Młodzieżowy Teatr Małych Form „ferment” otrzymał Brązowy Kalejdoskop, czyli III nagrodę podczas VIII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Młodzieżowych „Kalejdoskop”, który miał miejsce w dniach 9-11 czerwca w Ośrodku Praktyk Teatralnych w Gardzienicach.
Dziewczęta zaprezentowały spektakl „(nie)dorośli”, a także wzięły udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez jurorów i gardzienickie aktorki.
„ferment” tworzą: Zuzanna Borowiec, Zuzanna Misiewicz, Gabriela Pomirowska, Kornelia Pych, Julia Sikora, Milena Wójcik.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.