Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Setne urodziny Pani Genowefy

Dzisiaj, 15 czerwca 2023 r. Pani Genowefa z Brzeźnicy obchodzi swoje setne urodziny. Były kwiaty, gratulacje i życzenia.

Z tej okazji w odwiedziny przyjechali do niej przedstawiciele Urzędu Gminy Dębica oraz Centrum Usług Społecznych Gminy Dębica. Przewodniczący Rady Gminy Dębica Piotr Żybura oraz zastępca dyrektora Centrum Usług Społecznych Gminy Dębica wręczyli jubilatce bukiet kwiatów, list gratulacyjny oraz upominki. Zgromadzeni dziękowali pani Genowefie za wszelkie trudy i owoce minionych stu lat oraz życzyli zdrowia i pogody ducha na kolejne lata.
źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.