Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kreatywna pracownia plastyczna „Fikus” zaprasza na warsztaty !


Pracownia plastyczna „Fikus” to miejsce stworzone z myślą o edukacji artystycznej, rozwoju kreatywności i dobrej zabawy. Prowadzone zajęcia podzielone są na grupy i uwzględniają wiek i potrzeby uczestników. Najbliższe zajęcia : „Warsztaty plastyczne maski i płaskorzeźb” odbędą się 1 lipca w godz. 10.00 -12.00 w budynku przy ul. Rzeszowskiej 78 w Dębicy. Zajęcia są bezpłatne.

– Zapraszamy, dla każdego znajdzie się miejsce! Proponujemy zajęcia na różnym poziomie zaawansowania z
rysunku i malarstwa. Kurs poprowadzą – Ania i Ela – absolwentki grafiki z Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Zapisy:
tel. 799 157 319

mail: fikus.szkolarysunku@gmail.com

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.