Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Latoszyn Zdrój. Tylko w tym roku posadzono tu ponad 1000 sztuk roślin! ZDJĘCIA!

Funkie, hortensje, róże, irgi, jałowce i mnóstow innych gatunków roślin zasadzono od początku tego roku w Latoszynie Zdroju. Łącznie ponad tysiąć sztuk uzupełniło istniejące już nasadzenia. Do każdej rośliny jest doprowadzony system nawadniający. A wszystko to tworzy uniklany mikroklimat tego najmłodszego na Podkarpaciu uzdrowiska.

-Proces tworzenia Uzdrowiska Latoszyn Zdrój trwa i jest to inwestycja przewidziana na wiele lat – podkreśla wójt Gminy Dębica Stanisłąw Rokosz. Nasadzenia roślinne są jednym z jego elementów, które uzupełniają istniejący mikroklimat tego miejsca.

Uzdrowisko Latoszyn Zdrój powstało na miejscu przedwojennego Uzdrowiska, słynnego w całej ówczesnej Polsce. Istniejące tu wody lecznicze przyciągały tysiące pacjentów leczących dziesiątki różnych chorób.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.