Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Wpadł, bo zmieniał tablice rejestracyjne

Za kradzież znacznej ilości oleju napędowego ze stacji benzynowych na terenie całej Polski jest podejrzewany 57 – latek. Mieszkaniec powiatu płońskiego został zatrzymany przez policjantów z kieleckiej drogówki po zgłoszeniu, które dotyczyło mężczyzny podmieniającego tablice rejestracyjne w busie, którym podróżował. Czujne oko zgłaszającego pozwoliło na zatrzymanie mężczyzny i przekazanie go w ręce funkcjonariuszy z białobrzeskiej komendy.

W  piątkowe popołudnie policjanci z kieleckiej drogówki zostali skierowani na trasę S-7.  Interwencja ta podyktowana była zgłoszeniem o mężczyźnie, który na jednym z parkingów przy trasie S-7 miał zmieniać tablice rejestracyjne. Po wszystkim wyruszył w dalszą podróż w kierunku Krakowa.  Bus renault, którym poruszał się 57 – letni mieszkaniec powiatu płońskiego został zatrzymany przez policjantów na wysokości węzła Kostomłoty. Po sprawdzeniu w bazach danych mężczyzny okazało się, że jest on poszukiwany przez białobrzeskich policjantów jako osoba podejrzana o dokonanie kradzieży blisko 950 litrów oleju napędowego. Do kradzieży doszło pod koniec czerwca na jednej ze stacji w powiecie białobrzeskim. W busie, którym poruszał się 57 – latek funkcjonariusze znaleźli tablice rejestracyjne z różnymi wyróżnikami oraz dwa baniaki typu mauzer, z których jeden był wypełniony około 50 litrami najprawdopodobniej oleju napędowego. Mężczyzna został zatrzymany i wraz z pojazdem przekazany funkcjonariuszom z białobrzeskiej komendy. Ci podejrzewają, że zatrzymany mężczyzna mógł dopuścić się jeszcze 8 innych kradzieży gdzie jego „łupem” padły znaczne ilości paliw ze stacji benzynowych na terenie całej Polski.

Opr. MPK

Źródło KMP w Kielcach

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.