Pracownia „Fikus” zaprasza na kolejne warsztaty plastyczne

Po pierwszych, jednodniowych warsztatach plastycznych pod hasłem „Maski i płaskorzeźby” Pracownia „Fikus” zaprasza na kolejne, tym razem pięciodniowe warsztaty plastyczne, które odbędą się w dniach 10-14 lipca.

„Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszych sobotnich warsztatach plastycznych „Maski i płaskorzeźby”. Wasza obecność sprawiła, że te warsztaty były wyjątkowe i niezapomniane! Zachęcamy Was wszystkich do kontynuowania swojej artystycznej podróży i
eksplorowania różnych technik i tematów. Wasze prace są inspirujące dla nas wszystkich i dowodzą, że każda chwila spędzona na tworzeniu jest niezwykle cenna.

Zapraszamy na nasze wakacyjne warsztaty! Możecie rozwijać swoje umiejętności, czerpać inspirację i odkrywać nowe techniki artystyczne. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie” – mówi współautorka warsztatów Anna Spędzia.

Szczegóły dotyczące Wakacyjnych Warsztatów Plastycznych 10 lipiec – 14 lipiec 2023 znajdziecie pod tym linkiem: Wakacyjne Warsztaty Plastyczne 10 lipiec – 14 lipiec 2023 | Facebook

Link do wydarzenia https://fb.me/e/tGts4AV7U

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.