Previous
Next
Previous
Next

Region. Dwóch traktorzystów zginęło pod przewróconymi ciągnikami

Tragicznym okazał się wczorajszy dzień na Podkarpaciu. W dwóch wypadkach ciągników rolniczych śmierć poniosło dwóch traktorzystów.

Fot. KPP Brzozów

Wczoraj tuż przed godziną 16, policjani zostali powiadomieni o wypadku do jakiego doszło w miejscowości Górki. Z relacji świadka wynikało, że ciągnik rolniczy przygniótł kierowcę. Jak ustalono 37-letni mieszkaniec gminy Brzozów wykonywał prace przy wycince drzewa w terenie leśnym. W pewnym momencie ciągnik przewrócił się na bok i przygniótł mężczyznę.Na miejscu wypadku pracowali policjanci, pogotowie ratunkowe i strażacy. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Drugi wypadek miał miejsce w miejscowości Pleń, w pobliżu Radomyśla Wielkiego.
„Dnia 05.07.2023r. o godzinie 11:34 zostaliśmy zadysponowani do mężczyzny przygniecionego przez ciągnik rolniczy w miejscowości Pień. Działania naszej jednostki polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uniesieniu maszyny rolniczej przy użyciu narzędzi hydraulicznych oraz ewakuacji poszkodowanego spod maszyny. Niestety w wyniku wypadku będący na miejscu ZRM stwierdził zgon.” – relacjonują druhowie z OSP Radomyśl Wielki.

Fot. OSP Radomyśl Wielki

Fot. OSP Radomyśl Wielki

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza i zgromadzony przez nią materiał dowowowy pozwoli ustalić dokładny przebieg oraz przyczynę wypadku.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.