Previous
Next

Kraj. Śmiertelny wypadek 12-latka na quadzie

W miejscowości Pyzówka doszło do śmiertelnego wypadku na quadzie. 12-letni chłopiec kierujący czterokołowcem poniósł śmierć na miejscu

Wczoraj po godzinie 19 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu otrzymał zgłoszenie o śmiertelnym wypadku 12-letniego chłopca kierującego quadem w miejscowości Pyzówka. Jak ustalono, nastolatek około godziny 13 wyjechał quadem do pobliskiego lasu. Kiedy nie wrócił po kilku godzinach, rodzina rozpoczęła  jego poszukiwania. Około kilometra od najbliższych zabudowań, przy drodze leśnej prowadzącej przez prywatną posesję, zostało znalezione ciało chłopca leżące niedaleko quada. Najprawdopodobniej nastolatek pokonując wzniesienie stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. 

Na miejscu zdarzenia z udziałem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu, policjantów oraz technika kryminalistyki przeprowadzono oględziny, zabezpieczono quada oraz wykonano dokumentację fotograficzną. Dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego śledztwa.

źródło: KPP Nowy Targ

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.