Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Straszęcin. Gwałtowna ulewa zalała ulice osiedla mieszkaniowego. Interweniowali strażacy – ZDJĘCIA

Ulewny deszcz spowodował zalanie drogi dojazdowej do osiedla mieszkaniowego w Straszęciie. Woda zagrażała też budynkowi jednorodzinnemu położonemu w sąsiedztwie. Na pomoc wezwano strażaków z OSP Straszęcin, którzy przez wiele godzin walczyli z żywiołem.

Fot. OSP KSRG Straszęcin

Fot. OSP KSRG Straszęcin

Fot. OSP KSRG Straszęcin

Fot. OSP KSRG Straszęcin

Fot. OSP KSRG Straszęcin

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.