Previous
Next

Policjanci poszukują właściciela psa przywiązanego do drzewa w rejonie autostrady A4

Funkcjonariusze poszukują właściciela psa, który chcąc pozbyć się swojego pupila pozostawił go przywiązanego do drzewa. Wyczerpanemu czworonogowi pomogli policjanci.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 9 lipca br., w pobliżu Miejsca Obsługi Podróżnych Palikówka. Około godz. 10, pełniący służbę w rejonie autostrady A4, policjanci usłyszeli skomlenie psa. Funkcjonariusze pieszo udali się w miejsce, skąd dochodziły odgłosy wydawane przez czworonoga i przy jednym z drzew odnaleźli przywiązane do niego zwierzę.

Pies był głodny i spragniony. Najprawdopodobniej został porzucony dzień lub kilka dni wcześniej. Policjanci zapewnili czworonogowi wodę i jedzenie. O sytuacji został również powiadomiony lekarz weterynarii, który dalej zaopiekował się zwierzęciem. 

Obecnie w łańcuckiej komendzie prowadzone jest postępowanie z ustawy o ochronie zwierząt. Osoby mogące mieć informacje dotyczące właściciela porzuconego psa proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łańcucie, pod numerem  telefonu – 47 822 33 38 lub dyżurnym łańcuckiej komendy tel. 47 822 33 10.

z/PP

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.