Previous
Next
Previous
Next

Park kieszonkowy przy Batorego nabiera kształtu – FILM + ZDJĘCIA

Minęło kilka dni od publikacji naszego materiału o budowie pierwszych parków kieszonkowych w Dębicy i pokazany w tamtym materiale park przy Batorego powoli nabiera wyglądu. Zniknęły koparki i spychacze przygotowujące teren a pojawiła się kostka, pergola i betonowe ławki na których będzie można usiąść.

W przeciwieństwie do parku kieszonkowego przy Ogrodowej ten przy Batorego (Sobieskiego) więcej zastanej zieleni. Są na jego terenie m.in. dwa duże drzewa, które w upalny dzień dadzą nieco cienia.
Jak się Wam podoba ten park kieszonkowy ? Co do niego dodalibyście żeby przyjemniej się z niego korzystało ? Zapraszamy do dyskusji na naszym FB

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.