Previous
Next

Parking dla autobusów gotowy

Miejsca postojowe dla autobusów wraz z drogą dojazdową powstały w Dębicy w ramach inwestycji pt. „Budowa Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej – PKA: Budowa i modernizacja linii kolejowych oraz infrastruktury przystankowej – budowa parkingu postojowego dla autobusów przy ul. Słonecznej przy ST Dębica”.

Zadanie to kolejny etap prac w ramach Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej. W ubiegłym roku oddany do użytku został parking dla samochodów osobowych. Powstało 130 miejsc postojowych, w tym 6 dla osób z niepełnosprawnością oraz 46 stoisk dla rowerów.

Teraz gotowy jest także parking postojowy dla 4 autobusów. Zostały również przebudowane dwa zjazdy z ul. Słonecznej, wykonane odwodnienie, przebudowa i budowa nowych ciągów pieszych związanych z obsługą parkingu oraz oświetlenie.

Wartość wykonywanych prac to ponad 956 tys. złotych. W tym ok. 700 tys. złotych pochodzi ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.