Previous
Next

Karol Bystrek z „Kwiatka” w gronie najlepszych maturzystów w Polsce

W X edycji Ogólnopolskiego Projektu Matura na 100% organizowanej przez krakowską Fundację „Zawsze Warto” oraz Centralną Komisję Egzaminacyjną, Karol Bystrek uczeń Zespołu szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Dębicy został finalistą i znalazł się w gronie 290 najlepszych maturzystów w kraju na 253 495 zdających.

Oprócz 100 procentowej matury z matematyki i z j. angielskiego ,jego wynik 98% z matury rozszerzonej z informatyki należał do najwyższych w kraju.

Nasz uczeń otrzymał rekomendację na wszystkie uczelnie. Jego wybór to AGH na kierunek Informatyka i Systemy Inteligentne. Serdecznie gratulujemy Karolowi ,jest to powód do wielkiej satysfakcji i dumy, to też najpiękniejsza nagroda za włożony wysiłek i zaangażowanie Nauczycieli oraz szkoły w twórczym rozwoju zainteresowań i pasji.

źródło: ZS nr 2 w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.