Previous
Next

Piotr Bassara: Niestety zamykamy Steak House

Dziś na profilu Piotra Bassary pojawił się wpis, który zasmuci wielu fanów dobrej kuchni. Po 14 latach funkcjonowania z przyczyn ekonomicznych musi on zamknąć swój kultowy już lokal Steak House. -Rachunki za prąd, gaz i inne koszty są nie do udźwignięcia w obecnych czasach – ze smutkiem mówi dębicki restaurator.

-Kochani moi ! Drodzy goście Steakhouse przez ostatnie 14 lat ! Z dniem 5 listopada zamykamy swe podwoje ! Decyzja nie łatwa na którą miała wpływ ekonomia a nie zasolenie oceanów czy topnienie lodowców 😁 Przeżyliśmy wspólnie wiele fajnych imprez , koncertów muzycznych i Kolacji Szefow . 4 i 5 listopada to dni Wielkiej Kolacji Szefów i takie troszkę zaduszki po lokalu na które zapraszamy. Lokal nadal będzie istniał jako placówka szkoleniowa i na wykonanie imprez które już są ustalone.Zawsze jest szansa na powtórne otwarcie restauracji.

Bardzo dziękuję kucharzom i kelnerom z którymi miałem zaszczyt pracować, dostawcom towarów i ludziom dobrej woli wspierającej nasze inicjatywy. Rozwiewając domysły, nie , nie mam raka i zbliżające wybory nie miały na to wpływu ! Zapraszam wkrótce do Podkarpackiej Akademii Umiejętności na szkolenia kulinarne w wielu zakresach ! Mamy jeszcze wspólny miesiąc , wykorzystajmy go w Steakhouse ! – pisze na swoim profilu FB Piotr Bassara.

FB

Przeczytaj również:

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.