Previous
Next

Żarciowozy w Dębicy! Impreza wystartuje dzisiaj o 15.00 na dębickim Rynku – FILMY

Przez najbliższe trzy dni (piątek, sobota, niedziela) na dębickim Rynku będzie można skorzystać z oferty kilkunastu punktów gastronomicznych z daniami z całego świata. Wstęp wolny.

Będzie pyszne jedzenie, dmuchańce dla dzieciaków, konkursy z nagrodami, orzeźwiająca lemoniada oraz dobra muzyka. Dla uczestników wydarzenia Organizatorzy przygotowali konkurs z nagrodami.
Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na FB :
Żarciowozy w Dębicy! #Rynek | Facebook
Impreza otwarta dla wszystkich :
Piątek – 15:00 – 21:00
Sobota – 12:00 – 21:00
Niedziela – 12:00 – 20:00

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.